Call Us Today 08503469258
Work Time 8:00-00:00
Genel Merkez İzmir/TÜRKİYE
Close
Genel Merkez İzmir/TÜRKİYE
08503469258 info@izmir-demirdokumservisi.com

1 – Daha önce ısındığınız halde zamana ve kullanıma bağlı olarak, peteklerin altı ısınmıyor üstü ısıtıyor ise yada peteğin her tarafı eşit aynı ısıtmıyorsa temizlenme zamanı gelmiştir.

2 – Kombi ses yapıyor ve arıza vermeye başladı ise, kombi sürekli çalışıyor kendini ekonomik moda almıyor ise

3 – Faturalarda önceki Rakamlardan daha yüksek rakamlar görmeye ve fazla yakıt tüketimine bağlı olarak yüksek faturalar ödemeye başladıysanız.

4 – Daire m2 ‘si aynı izolasyon aynı, kombiler aynı marka ve aynı özelliğe sahip olduğu halde ben neden fazla doğalgaz faturası ödüyorum diyorsanız

5 – Peteklerde ısınma hem kısmi hemde geç gerçekleşiyor ise 2 YILDAN beri petek temizliği, kalorifer tesisat temizliği kimyasal uygulamalı yaptırmadıysanız.

6 – Kombi bakımı yaptırdım yinede ısınamıyorum yine verim alamıyorum

7 – Peteklerin birey olarak havasını aldığım halde yine ısınmakta başarılı olamadım diyorsanız.

8 – Peteğin vanasından su kaçırdığında paslı çamurlu su aktı diyorsanız. bu durum korozyon sonrası oluşan pas olduğundan temizlik gereklidir.

9 – Kombinin filtresini çıkardığınızda çamur, tortu, pas filtreyi tamamen kaplamış diyorsanız.

10 – Doğalgaza gelen zam sonrası daha fazla yakıt tüketmemek için kış aylarında sağlıklı tasarruflu ısınmak istiyorsanız.

11 – Kalorifer tesisatının, kombinin, peteklerin sağlıklı ve ekonomik çalışabilmesi için PETEK TEMİZLİĞİ YAPILMALIDIR…

 

petek temizliği yapan birçok firma var. Bir çoğu sadece içindeki suyu değiştirir, koruma, pas tutucu ilave eder ve temizlediğini söyleyerek sağlıksız işler yaparlar. Peteklerinizi bu işte uzmanlaşmış modern cihaz ve makinelerle yaptığı için garantisini veren kurumsal firmalara temizletmelisiniz.
olarak türkiye’in her bölgesinde sağlıklı çözümleri ile daima  yanınızda, kurumsal bir firma olarak yaptığımız her işin arkasında yer alıyor ve sizi mağdur etmiyoruz. . Profesyonel yardım için hemen arayın

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *